Close
(0) Sepetim
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Kategoriler
  Filters
  Döviz Kuru
  Gelişmiş Arama

  İptal ve İade Koşulları

     

  Anka Promosyon Ür.ve Mat.Malz.San.Tic.Ltd.Şti Malzemeleri ve Promosyon, tüketici lehine hareket etmeyi, her türlü sorunu yasalarca belirlenmiş süreden daha erken bir çözüm yolu ile ve kalite politikasına uygun olarak çözmeyi temel ilke edinmiştir.

     Anka Promosyon Ür.ve Mat.Malz.San.Tic.Ltd.Şti ve Promosyon'dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) yedi gün içerisinde iade edilebilir.

  Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

  • Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren (7) yedi günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.
  • Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.
  • Siparişinize uygun olarak firmamızca özel olarak üretilmiş, standardı değiştirilmiş veya üzerinde işlem yapılmış ürünler iade edilemez.
  • Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.
  • İade edilecek ürün için şirketimiz adına iade faturası düzenlenmelidir. İade faturası düzenlenmesi imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.
  • Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.
  • İadesi yapılacak olan ürünler, Anka Promosyon Ür.ve Mat.Malz.San.Tic.Ltd.Şti’nin siparişinizi size gönderdiği kargo şirketleri tarafından bize ulaştırılmalıdır. Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk (7) yedi gün içerisinde tarafımıza ulaştığı takdirde kargo masrafı tarafımızca karşılanacaktır. Aksi takdirde nakliye masrafı müşterimize aittir.
  Ara Mail Gönder WHATSAPP